שבת זכור – רגע השיא

Bookmark and Share
19 מרץ, 2014 |

מה היה בדיוק רגע השיא בשבת 'זכור' של צהלי – שבת שלא נשכח עוד הרבה זמן…קשה לומר מה היה בדיוק רגע השיא בשבת 'זכור' של צהלי – לראות את החיילות הרבות והבוגרות הוותיקות עולות בשביל? לשמוע את תפילת הנשים הגדולה בקבלת השבת? לאכול סעודת שבת בחדר אוכל מלא מפה לפה בחברות?

 

אולי בעצם היה זה הטיש שהיה מלא בסיפורים וב'גומיים' הטעימים ביותר בעולם? או השיעור לזוגות שהפך את 'משלוח המנות' ל-'משלוח מ(ת)נות'?

 PURIM

 

מה היה בשבת הזו שגרם לבנות לשלוח אחר כך הודעות כגון – "זו שבת שמחכים לה!", "קיבלתי המון כוחות מהחברות, המדריכות והשיעורים" ?

 

אולי אלה השיעורים לאורך כל היום? החברותות הספונטניות? אולי בעצם השחנ"שים הקטנים והמרגשים במהלך הלילה?

 

מחזור ח 

 

אי אפשר לשים את האצבע על רגע השיא של השבת הגדולה הזו. כי גם בסיומה הגיעו שיאים חדשים ומפתיעים של קריאת המגילה, של מסיבת פורים מלאת תחפושות, ריקודים, לימוד, מסכות ופעולות יצירה.

 

 masks

 

עד 6 בבוקר של יום ראשון (!) חגגנו את הצלתו של עם ישראל מסוף וכלייה. ואולי בעצם ניסינו למשוך את הזמן כמה שיכולנו שלא תסתיים לה שבת ה- 'זכור', הבלתי נשכחת שלנו.

הירשמי עכשיו לניוזלטר שלנו, והישארי מעודכנת בכל מה שקורה בצהלי

האם את באמת מוכנה?
לפני צבא? לחצי כאן לשירות משמעותי
שו"ת
  • האם מותר לי לאכול ביום חול אוכל שנסע בשבת? מותר
  • האם המשפחה שלי מוציאה אותי בבדיקת חמץ? עלייך לבדוק חמץ בחדר שלך בצבא.
  • האם אפשר לצרף קראי למניין? הרב עובדיה פוסק שהם יהודים אז בגדול כן.
  • פספסתי מנחה, אפשר להתפלל תשלומין בערבית? תמיד אפשר תפילה נוספת כ"תפילת נדבה".
  • האם אפשר להשתתף בלו"ז הצבאי (שיעורי נשק) בט' באב? כן
  • בגלל אילוצי לו"ז לא נקבל ארוחה בשרית בפורים אפשר לקיים מצוות סעודת פורים גם בסעודה חלבית.
שלחי שאלה
סקר
פייסבוק
טוויטר
אינסטגרם
יוטיוב

צהלולם- שירת המונים לכבוד החיילות הדתיות, 'הדרך שלך'

לרגל 70 שנות עצמאותנו, התכנסנו לשיר יחד לכבודן של החיילות הדתיות להודות להן על הדרך שלהן והעשייה למען מדינת ישראל לברך אותן שיזכו לקדש שם שמים בכל מעשיהן. תודה לעידן עמדי , שנתן לנו באהבה את השיר 'בדרך שלך' תודה ל'אלומה - משרתות באמונה' על השותפות קרדטים ותודות - תופים- מיכל רהט גיטרה - לילי רוזנר קלידים- עדן ליברמן כינור- אריאלה צייטלין באס - הדס פרנקל מנצחות- מוריה מעטוף-שילה, מוריה מוזס הפקה - הדס פרנקל הגברה, תאורה, הקלטה - תמיר קול סאונד- סול סבג מוקסס באולפני גלים - הראל חדד ושרון רייז תודה מיוחדת לסתיו אליאב, ציפי ביבי, קרן גרין. צילום – יואב אליצור, דוד עצמי, יוסף שלסט הפקת ועריכת הקליפ: אליצור הפקות הפקת האירוע ויח"צ: ותקינ'ס בוטיק אחרונות חביבות חניכות וחיילות צהלי לדורותיהן בשבח והודאה לבורא עולם, צהלי, ה' באייר תשע"ח