צל"ש דיגיטלי

Bookmark and Share
30 אפריל, 2014 |

העשייה הדיגיטלית של מכינת צהלי זכתה במקום הראשון בתחרות שופר הזהב! הכי לייק…במדור הכייפי הזה אנו מביאים לכם מדי פעם הצצה לצל"שים שהבנות שלנו מקבלות בצבא, אבל הפעם זהו צל"ש שניתן לצוות האתר והפייסבוק של המכינה. ולא סתם צל"ש אלא 'המקום הראשון' בתחרות שופר הזהב!

 

 

הענקת פרס שופר הזהב לראש המכינה מיכל נגן

הענקת פרס שופר הזהב לראש המכינה מיכל נגן

 

 

אז מה זה אומר?

תחרות שופר הזהב אורגנה על ידי ביה"ס הגבוה לאמנויות במכללת אמונה, בשיתוף המתכנה לתוכן עברי. במטרה לבחון את העשייה הדיגיטילית במגזר הדתי.

לעשרת המקומות המובילים הגיעו בני עקיבא, בית הספר לקולנוע מעלה, מדרשת עין פרת ועוד. אבל צהלי קטפה את המקום הראשון! ואלו הם נימוקי השופטים:

 

"צהלי – מכינה קדם צבאית לבנות דתיות. מבצעת באופן שוטף ועקבי פעילות דיגיטלית המותאמת לקהל היעד תוך שימוש רחב ברשתות חברתיות: פייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב. העיצוב צעיר ודינאמי, מתאים לקהל ונוח מאוד לשימוש. ישנה הטמעה נכונה של רשתות חברתיות וסנכרון בין כל המדיות הדיגיטליות. כמו כן, השופטים התרשמו מכך שצהלי לא חששה לפעול בכמה מדיות חברתיות במקביל כולל אינסטגרם שהיא רשת שמשווקי המגזר עד כה לא פועלים בה וחבל."

(השופטים: בתשי כוחי, מכללת אמונה. דוד סעדה, בשבע. בנימין אלטשול, Rbes. משה מרגליות)

 

 

ולמה זה חשוב?

העולם הדיגיטלי הולך ותופס חלק מרכזי בחיינו על כל יתרונותיו וחסרונותיו. יש כאלה שמעדיפים להתעלם מן המציאות ולהדיר רגליהם ממקומות מאתגרים אבל אנחנו ב'צהלי' מאמינות שאפשר וצריך להתייצב עם אמירה ברורה של אמונה ומצויינות בכל מקום בו אנו יכולות להשפיע!

 

אז אתן מוזמנות להמשיך לעקוב אחרינו בפייסבוק, באינסטגרם ובטוויטר – ולעשות לנו לייק! (אבל בינינו, ואל תגלו לשופטים – ביקור פיזי במכינה הכי יעשה לנו את היום 😉 )

הירשמי עכשיו לניוזלטר שלנו, והישארי מעודכנת בכל מה שקורה בצהלי

האם את באמת מוכנה?
לפני צבא? לחצי כאן לשירות משמעותי
שו"ת
  • האם מותר לי לאכול ביום חול אוכל שנסע בשבת? מותר
  • האם המשפחה שלי מוציאה אותי בבדיקת חמץ? עלייך לבדוק חמץ בחדר שלך בצבא.
  • האם אפשר לצרף קראי למניין? הרב עובדיה פוסק שהם יהודים אז בגדול כן.
  • פספסתי מנחה, אפשר להתפלל תשלומין בערבית? תמיד אפשר תפילה נוספת כ"תפילת נדבה".
  • האם אפשר להשתתף בלו"ז הצבאי (שיעורי נשק) בט' באב? כן
  • בגלל אילוצי לו"ז לא נקבל ארוחה בשרית בפורים אפשר לקיים מצוות סעודת פורים גם בסעודה חלבית.
שלחי שאלה
סקר
פייסבוק
טוויטר
אינסטגרם
יוטיוב

צהלולם- שירת המונים לכבוד החיילות הדתיות, 'הדרך שלך'

לרגל 70 שנות עצמאותנו, התכנסנו לשיר יחד לכבודן של החיילות הדתיות להודות להן על הדרך שלהן והעשייה למען מדינת ישראל לברך אותן שיזכו לקדש שם שמים בכל מעשיהן. תודה לעידן עמדי , שנתן לנו באהבה את השיר 'בדרך שלך' תודה ל'אלומה - משרתות באמונה' על השותפות קרדטים ותודות - תופים- מיכל רהט גיטרה - לילי רוזנר קלידים- עדן ליברמן כינור- אריאלה צייטלין באס - הדס פרנקל מנצחות- מוריה מעטוף-שילה, מוריה מוזס הפקה - הדס פרנקל הגברה, תאורה, הקלטה - תמיר קול סאונד- סול סבג מוקסס באולפני גלים - הראל חדד ושרון רייז תודה מיוחדת לסתיו אליאב, ציפי ביבי, קרן גרין. צילום – יואב אליצור, דוד עצמי, יוסף שלסט הפקת ועריכת הקליפ: אליצור הפקות הפקת האירוע ויח"צ: ותקינ'ס בוטיק אחרונות חביבות חניכות וחיילות צהלי לדורותיהן בשבח והודאה לבורא עולם, צהלי, ה' באייר תשע"ח