יום פתוח – בשלוחה החדשה של צהלי

Bookmark and Share
17 ינואר, 2015 | tal

אם את מחפשת מכינה קדם צבאית שמלאה בלימוד ובדיבוק חברות אבל גם רוצה להיות חלק ממסע חדש ומרתק של בנייה והקמה אישית וקבוצתית – בואי ליום חשיפה וגיבושון ביום א' 25/1הנה זה קורה, בשנת תשע"ו תיפתח שלוחה חדשה למכינת צהלי בקיבוץ עין צורים! יש בניין, יש צוות, יש אווירה של התרחבות והתחדשות ועכשיו אנו מחפשות את הבנות המתאימות שיהוו את המחזור הראשון בשלוחה החדשה.

 

אם את מחפשת מכינה קדם צבאית שמלאה בלימוד ובדיבוק חברות אבל גם רוצה להיות חלק ממסע חדש ומרתק של בנייה והקמה אישית וקבוצתית – בואי ליום חשיפה וגיבושון ביום א' 25/1 ה' שבט בין השעות 09:00-16:00 (*יש להביא 2 תמונות פספורט וכריך לצהרים).

 

הירשמי עכשיו – ענב: 08-8688955

new SHLUHA

עוד על תהליך הקבלה תוכלי למצוא – פה

ושאלות נפוצות תוכלי למצוא – כאן

הירשמי עכשיו לניוזלטר שלנו, והישארי מעודכנת בכל מה שקורה בצהלי

האם את באמת מוכנה?
לפני צבא? לחצי כאן לשירות משמעותי
שו"ת
  • האם מותר לי לאכול ביום חול אוכל שנסע בשבת? מותר
  • האם המשפחה שלי מוציאה אותי בבדיקת חמץ? עלייך לבדוק חמץ בחדר שלך בצבא.
  • האם אפשר לצרף קראי למניין? הרב עובדיה פוסק שהם יהודים אז בגדול כן.
  • פספסתי מנחה, אפשר להתפלל תשלומין בערבית? תמיד אפשר תפילה נוספת כ"תפילת נדבה".
  • האם אפשר להשתתף בלו"ז הצבאי (שיעורי נשק) בט' באב? כן
  • בגלל אילוצי לו"ז לא נקבל ארוחה בשרית בפורים אפשר לקיים מצוות סעודת פורים גם בסעודה חלבית.
שלחי שאלה
סקר
פייסבוק
טוויטר
אינסטגרם
יוטיוב

צהלולם- שירת המונים לכבוד החיילות הדתיות, 'הדרך שלך'

לרגל 70 שנות עצמאותנו, התכנסנו לשיר יחד לכבודן של החיילות הדתיות להודות להן על הדרך שלהן והעשייה למען מדינת ישראל לברך אותן שיזכו לקדש שם שמים בכל מעשיהן. תודה לעידן עמדי , שנתן לנו באהבה את השיר 'בדרך שלך' תודה ל'אלומה - משרתות באמונה' על השותפות קרדטים ותודות - תופים- מיכל רהט גיטרה - לילי רוזנר קלידים- עדן ליברמן כינור- אריאלה צייטלין באס - הדס פרנקל מנצחות- מוריה מעטוף-שילה, מוריה מוזס הפקה - הדס פרנקל הגברה, תאורה, הקלטה - תמיר קול סאונד- סול סבג מוקסס באולפני גלים - הראל חדד ושרון רייז תודה מיוחדת לסתיו אליאב, ציפי ביבי, קרן גרין. צילום – יואב אליצור, דוד עצמי, יוסף שלסט הפקת ועריכת הקליפ: אליצור הפקות הפקת האירוע ויח"צ: ותקינ'ס בוטיק אחרונות חביבות חניכות וחיילות צהלי לדורותיהן בשבח והודאה לבורא עולם, צהלי, ה' באייר תשע"ח