צוות צהלי

צוות צהלי

צוות צהלי: (העמוד בעריכה)

 


מיכל נגן, ראש המכינה

'צהלי' בעבורי היא הרפתקה חינוכית מתמשכת. לבנות ולהוביל בית מדרש נשיי, דינאמי ועכשווי המלווה נערות במסע למצוא את עצמן בתורה, בנשיות ובישראליות היא חוויה מצמיחה ומעשירה. מלמדת במכינה שיעורים וחוגים שונים בנושאי אמונה, חינוך (עצמי), זוגיות בקדושה ונשיות. מלווה את הבנות בשיחות נפש ובמציאת המסלול הראוי והמתאים בצבא ובחיים.בעלת תואר מ"א בהיסטוריה של יהדות זמננו, ומורה ומחנכת מאז שאני זוכרת את עצמי, כולל בצבא (משקית וקצינת הוראה ומפקדת קורס קצינות הוראה).  למדתי בבית המדרש של 'ברוריה' ומחשבת ישראל ובסידות. ובנוסף אני תומכת לידה ('דולה').
אימא לשבעה ילדים, ורעייתו של יעקב. אנחנו חיים בעתניאל.

 

יפית קליימר

 

 

יפית קליימר, רמי"ת ואחראית מערכת

ל'צהלי' הגעתי מתוך חיפוש אחרי ערך מוסף לעבודתי בלימוד תורה לנשים. בצהלי אנו עמלים על בניית בית מדרש בו תשתלב העבודה החינוכית עם לימוד התורה, כאן אני שותפה בחיפוש הפרטי של הבנות אחר קולן הייחודי בעולמה העשיר של התורה.

הייתי פעילה בצופים הדתיים. שרתי שנתיים בשרות הלאומי במסגרת הסוכנות היהודית, בתפקיד של מדריכה/מלווה של קבוצות נוער מרחבי העולם שהגיעו ארצה. במשך 4 שנים חבשתי את ספסלי בית המדרש של מת"ן וסיימתי תואר שני במקרא מאוניברסיטת חיפה בשילוב עם מסלול התנ"ך במת"ן. מזה 6 שנים מרצה לתנ"ך ומדרש בבתי המדרש של מת"ן ואמונה ומנחה קבוצות של אמהות ובנות לקראת בת מצווה.

נשואה לגרשון אנחנו גרים במודיעין וביחד מגדלים את חמשת ילדינו.

atirat

עתירת גרנביץ, אחראית בית מדרש

בצהלי, השאיפה שלי היא להתחבר לבנות דרך אהבת האדם ואהבת התורה והארץ, ולצייד אותן בתיק מלא וגדוש בשמחה, אהבה ותורה לקראת השירות הצבאי המשמעותי שלהן.
את דרכי החינוכית, התחלתי בשנתיים שירות לאומי – בפנימיה לילדים במצוקה ובשליחות בחו"ל. בהמשך עסקתי בחינוך לא פורמאלי במסגרות שונות, למדתי קורס הדרכת סיורים וטיולים, למדתי 'הפרעות בתקשורת' לתואר ראשון. בחיפוש אחר חיבור החינוך עם התורה, למדתי בתוכנית ללימודי מקרא ופרשנות בבית המדרש של מת"ן ובמקביל השלמתי תואר שני בתנ"ך באוניברסיטת בר אילן.
נשואה לשילה ואמא לשלושה ילדים מתוקים ביותר. תושבת עין צורים.

shani

שני מאור, יועצת חינוכית

בצהלי יש לי הזכות ללוות בנות דתיות בתקופה בה מתעצבות הבחירות האישיות הדתיות והלאומיות שלהן. אני מלווה את הצוות בתהליכי גיבוש הקבוצה, ומנחה סדנה ספרותית שעוסקת בכישורי חיים וחוסן נפשי. בנוסף, אני יועצת לבנות, שמעוניינות בכך, באופן אישי.
כחיילת שרתי כמשקית ת"ש בחוות השומר בראשית הפרוייקט. במשך שנים הייתי מורה ומחנכת בבית הספר התיכון הדתי בקבוצת יבנה. כיום אני יועצת ומדריכת יועצות, מנחת קבוצות הורים מורים ותלמידים. אני בוגרת התכנית הישראלית לטיפול התנהגותי קוגניטיבי.
אני נשואה ואימא לארבעה ילדים, ואנחנו מתגוררים בשפיר.

האם את באמת מוכנה?
לפני צבא? לחצי כאן לשירות משמעותי
צהלי היא מסגרת חינוכית של נשים עבור נשים. הצוות החינוכי של צהלי הוא נשי ותמיד יישאר נשי.
פייסבוק
יוטיוב

צהלולם- שירת המונים לכבוד החיילות הדתיות, 'הדרך שלך'

לרגל 70 שנות עצמאותנו, התכנסנו לשיר יחד לכבודן של החיילות הדתיות להודות להן על הדרך שלהן והעשייה למען מדינת ישראל לברך אותן שיזכו לקדש שם שמים בכל מעשיהן. תודה לעידן עמדי , שנתן לנו באהבה את השיר 'בדרך שלך' תודה ל'אלומה - משרתות באמונה' על השותפות קרדטים ותודות - תופים- מיכל רהט גיטרה - לילי רוזנר קלידים- עדן ליברמן כינור- אריאלה צייטלין באס - הדס פרנקל מנצחות- מוריה מעטוף-שילה, מוריה מוזס הפקה - הדס פרנקל הגברה, תאורה, הקלטה - תמיר קול סאונד- סול סבג מוקסס באולפני גלים - הראל חדד ושרון רייז תודה מיוחדת לסתיו אליאב, ציפי ביבי, קרן גרין. צילום – יואב אליצור, דוד עצמי, יוסף שלסט הפקת ועריכת הקליפ: אליצור הפקות הפקת האירוע ויח"צ: ותקינ'ס בוטיק אחרונות חביבות חניכות וחיילות צהלי לדורותיהן בשבח והודאה לבורא עולם, צהלי, ה' באייר תשע"ח