חזון צהלי

גיבושה של קהילה נשית עובדת ה' השמחה בקיום מצוותיו. קהילה המבססת את הקשרים החברתיים שבתוכה על נתינה ותמיכה, על ענווה וקשב ללא שיפוטיות וציניות. קהילה המתפללת ולומדת בבית מדרש יהודי הלכתי, קיומי ורלוונטי המבקש לקיים תורת חיים. קהילה המחפשת את דרכן של נשים צעירות לקחת חלק במשימותיה הציוניות של החברה הישראלית. קהילה שהמרחב המשותף שלה מושתת על עשייה, התנדבות ופעלתנות. על הבנת החיים בקבוצה הכוללים התמודדות עם מתחים מתוך דיבור ישיר והקשבה. קהילה השואפת לשותפות באחריות על המציאות הישראלית, וחותרת למפגשים משמעותיים ולדיאלוגים עם קבוצות שונות בתוכה.

מטרתנו לשלח את החניכות לשנתיים של שרות משמעותי בצה"ל בכל זרועות הצבא ותפקידיו, מתוך הבנה כי לקיחת אחריות משותפת עם כלל הציבור הישראלי במשימתו הציונית היא מרחב של עשיה מאחדת ושל מפגש.

תקוותנו ואמונתנו היא שבתום פרק הלימוד תגבש בוגרת צהלי זהות פנימית ובפרק המשימה הצבאי, תצליח להיפגש עם מגוון אנושי ודתי של עמיתים מתוך שמירה על זהותה, ומתוך עמדה איתנה שמקרינה מאורה על סביבותיה. שליחות שהיא כולה עוז אך נעשית בענווה.

מטרתנו לגבש חזון של יראת שמיים שותפות ומפגש בחברה הישראלית, חזון שיוביל את בוגרות צהלי לאורך חייהן גם אחרי סיום השירות. חיים של אחריות, של כבוד לאדם באשר הוא ושל ריפוי השסעים בחברה הישראלית ברוח של יהדות והלכה, של צדק ומשפט, של רעות ושלום. חזון שיתקיים במרחבים של מפגש בין בני אדם, ובמרחב מכבד זה תשרה גם השכינה.

השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם

האם את באמת מוכנה?
לפני צבא? לחצי כאן לשירות משמעותי
"בכל דרכיך דעהו, והוא יישר אורחותיך"
פייסבוק
יוטיוב

אם צהליות היו כנות